1

Téma: Světelné rampy,Brašny atd.

http://motorky.bazos.cz/chopper/?hledat … p;kitx=ano

2

Re: Světelné rampy,Brašny atd.

Vypadá to zajímavě, tak až to namontuješ napiš jak to svítí , vyfoť a pošli na mail dragstarclub@email.cz šoupnu to na web :-)

3

Re: Světelné rampy,Brašny atd.

Máš to tam v jeden den jsem nestačil zapojit ale kolega má ty samé a svítí dobře ještě vyrábíme na ně kšiltíky at to ladí z hlavním světlem.

4

Re: Světelné rampy,Brašny atd.

felda napsal:

Máš to tam v jeden den jsem nestačil zapojit ale kolega má ty samé a svítí dobře ještě vyrábíme na ně kšiltíky at to ladí z hlavním světlem.

Díky moc, už je to na webu

5

Re: Světelné rampy,Brašny atd.

Ahoj kluci , chtěl jsem se vás zeptat.Kamoš byl na STK a tam mu pověděli že kdyby měl rampu ( 3 světla ) tak by neprošel.Prý může být jen jedno světlo a nebo dvě , ale tři ne .Co vy na to.Co já vím tak ve vyhlášce nic napsaného o tom není, píši akorát o barvě světel (svícení ).Čeká mě stk a ted nevím jestli je mám nechat na motorce a nebo sundat.

6

Re: Světelné rampy,Brašny atd.

Nemyslím si, že s tím bude nějakej problém, přijde mi , že každej druhej chopper co potkám má 3 světla a že by je všichni před technickou sundavali tomu nevěřím....

Když jsem byl s autem na TK tak jsem taky dostal přednášku o zatmavených sklech, že kdybych si je dal na boční okna vpředu, že neprojdu ... prakticky denně potkávám ve městě autoškolu, která má okna zatmavená na max. i vpředu tak jak je to možné ?

7 Naposledy upravil: david.sedivy (12.6.2014 22:18:41)

Re: Světelné rampy,Brašny atd.

Ahoj. Právě jsem se regnul. Díky za web i za fórum a doufám, že tu budu čerpat spousty dobrých nápadů a inspirace k vylepšení svého stroje :-).

A teď k věci.
Mám na svém drakoušovi 650dině rampu a tudíž 3 světla a příští týden se chystám na technickou, takže Vám pak podám zprávu jak jsem dopadl.
Mimoto mám i trochu hlučnější výfuky. Byť jsou origo Yamaha, ale možná je předchůdce trochu vykuchal, znějí moc pěkně :-). Já jsem spíš takovej jezdec co do toho umí akorát nalejt benzín a řídit to a po technické stránce se spolehám na okolí, ale snad se to časem změní. Motku mám teprve rok a zatím kromě výměny oleje bez jakéhokoliv dalšího zásahu. Prostě asi dobrej kousek, zatím šlape jak hodinky ;-).

Ahoj David

Yamaha XVS 650 DragStar / r.v. 1997

8

Re: Světelné rampy,Brašny atd.

Omlouvám se, že jsem nedal vědět jak jsem dopadl na technický s těma 3 světlama, ale nakonec se technická nekonala. Někdo už možná četl na Motorkari.cz a kdo nečetl, tak může přečíst.

Yamaha XVS 650 DragStar / r.v. 1997