1

Téma: Náhradní díly

Ahoj kluci,
protože jsem na své motorce předělal a vyšperkoval vše co se dalo, mám velkou krabici a v ní jednotlivé origo díly. Pokud by někdo potřeboval náhradní zrcátka, páčky, blinkry, stupačky, koncovky, sání tak ať napíše. Pokud budete chtít udělám soupis všeho co mám a za dobrou cenu prodám ať udělám místo v garáźi.

Zdraví
Pajas

2

Re: Náhradní díly

Ahoj
tak vcera jsem dovezl vsechny veci tak zatim prodavam tyhle - davam 50% slevy z nakupni ceny.

H66-052 Hladke stitky na pridavne svetla 2ks v sade  cena 421, prodej 200,-
342-501 Shift peg cover  XVS classic puvodni cena 1137, prodej 500,-
STR5KS269000 Original  Yamaha dil   cena 1200,- prodej 500,-

Jak se rika kdo driv prijde ten driv mele smile pokud nekdo bude mit zajem  at cinkne na +420 728 121 427 a nejak se dohodneme.

Mej se
Pavel

3

Re: Náhradní díly

Cados
dalsi dily co mam jsou jenom za postovne - cca 50 kc

Chromova krytka na takovy cerny valecek do ktereho se zasouvaji klice - mam imobilizer a bohuzel kdyz to na nej nasunu tak hazi motorka chybu imobilizeru - proto pro ty co imobilizer nemaji.

Dalsi dve krytky - vyrobene z lesteneho hliniku 2 ks  - krytky na predni vidle spodni srouby.

Pro pripadne zajemce poridim foto.

Pajas

4

Re: Náhradní díly

Rooks napsal:

Ahoj kluci,
protože jsem na své motorce předělal a vyšperkoval vše co se dalo, mám velkou krabici a v ní jednotlivé origo díly. Pokud by někdo potřeboval náhradní zrcátka, páčky, blinkry, stupačky, koncovky, sání tak ať napíše. Pokud budete chtít udělám soupis všeho co mám a za dobrou cenu prodám ať udělám místo v garáźi.

Zdraví
Pajas

ahoj Pajas potřeboval bych kryt na vzduchový filtr jestli náhodou nemáš díky Zajda

5

Re: Náhradní díly

Ahoj
mam smile napis me email na rooks@seznam.cz a myslim ze se dohodnem smile

Mej se
Pavel

6

Re: Náhradní díly

Rooks napsal:

Cados
dalsi dily co mam jsou jenom za postovne - cca 50 kc

Chromova krytka na takovy cerny valecek do ktereho se zasouvaji klice - mam imobilizer a bohuzel kdyz to na nej nasunu tak hazi motorka chybu imobilizeru - proto pro ty co imobilizer nemaji.

Dalsi dve krytky - vyrobene z lesteneho hliniku 2 ks  - krytky na predni vidle spodni srouby.

Pro pripadne zajemce poridim foto.

Pajas

Jo jo krytky bych koupil pepedrag

7

Re: Náhradní díly

Ahoj
neni proble cinkni me na tel 728 121 427 dva srouby + krytka na zapalovani. cena vse za 50,- Pokud ses z Prahy muzeme se nekde potkat jinak poslu postou - cca + 30 Kč ?

Měj se
Pavel

8

Re: Náhradní díly

Ahoj
mám tu další díly na prodej v origo baleni nepouzite

cena 50% dolů

http://www.chrome-galaxy.cz/produkty/vi … -iso/7263/


http://www.chrome-galaxy.cz/produkty/un … tka/10592/


Měj se
Pavel

9 Naposledy upravil: pete (8.1.2016 20:04:10)

Re: Náhradní díly

Přátelé a příznivci jedné stopy.Mám na prodej držák předkopů z draka 650,ve spodní části lehce narezlý(normálně to není vidět) za 200kč.Takže tak.Pete.