1

Téma: Máte také oblíbenou trasu ?

Máte nějakou osvědčenou trasu, kterou znáte jak své boty ? je něčím zajímavá ? baví Vás ? projedete jí několikrát ročně ? podělte se :-)

2

Re: Máte také oblíbenou trasu ?

Nazdar pánové, jelikož jsem ze Severní Moravy, konkrétně z Novojičínska, tak pěkná trasa je z Ostravy přes Klimkovice do Bravantic, tam je Motobar u Hanky, kde bývají srazy motorkářů a různé akce kolem motorek. Potom Bílovec, Fulnek, naše Odry a směrem na Vítkov. Z Oder do Vítkova se jede pěkným údolím, rovinky střídají zatáčky, kolem lesy. I kluci na super sportech tuto trasu rádi jezdí. Jo a když tak mrkněte na www.motobaruhanky.com, toto není reklama, ale zajímavé místo.  Tak zatím ahoj Jiří.

3

Re: Máte také oblíbenou trasu ?

když zrovna neprší a neklouže to, tak je každá trasa super - a nesměji tam bejt díry jak po granátu :-)

4 Naposledy upravil: Rooks (30.9.2014 10:56:54)

Re: Máte také oblíbenou trasu ?

Ahoj kluci,
doporučuji trasu kolem Helfštýna a zastavit se okouknout kovářské práce.

PunBB bbcode test

Zdraví
Pajas

5

Re: Máte také oblíbenou trasu ?

Jiří78 napsal:

Nazdar pánové, jelikož jsem ze Severní Moravy, konkrétně z Novojičínska, tak pěkná trasa je z Ostravy přes Klimkovice do Bravantic, tam je Motobar u Hanky, kde bývají srazy motorkářů a různé akce kolem motorek. Potom Bílovec, Fulnek, naše Odry a směrem na Vítkov. Z Oder do Vítkova se jede pěkným údolím, rovinky střídají zatáčky, kolem lesy. I kluci na super sportech tuto trasu rádi jezdí. Jo a když tak mrkněte na www.motobaruhanky.com, toto není reklama, ale zajímavé místo.  Tak zatím ahoj Jiří.

Jo tak od tam tud pocházím :-) mám to na hanku 100 metrů :-) suprový podnik a stojí za návštěvu,všem vřele doporučuji.
Bílovec-Fulnek-Odry atd. skvělá trasa Lukáš